Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym

Umów się na doradztwo

DYŻURY DORADCZE DLA NGO I IZB GOSPODARCZYCH - DORADZTWO JEST BEZPŁATNE!!!

ANALIZA FINASOWA

dr Piotr Komorowski
e-mail: p.komorowski@ukws.edu.pl
tel. 692 246 571
dyżury: wtorek 8:30-10:00

dr Dariusz Filip
email: d.filip@uksw.edu.pl
tel. 606 586 060
godziny dyżurów: czwartek 8:30-11:00
(dyżur z 24.05.2018 przeniesiony na 23.05.2018)
(dyżur z 31.05.2018 przeniesiony na 30.05.2018)


EKONOMIA Z ELEMENTAMI POLITYKI PRZEMYSŁOWEJ, POLITYKA MIKROEKONOMICZNA

dr Bartosz Stachowiak
e-mail: b.stachowiak@uksw.edu.pl
tel. 500 253 755
godziny dyżurów: piątek 9:30 - 10:30

dr Grzegorz Gałek
e-mail: g.galek@uksw.edu.pl
tel. 663 427 771
godziny dyżurów: czwartek 10.30-12.00
(dyżur z 31.05.2018 przeniesiony na 30.05.2018)


PRAWO PRACY

dr Paweł Czarnecki
e-mail: p.czarnecki@uksw.edu.pl
tel. 605 480 356
godziny dyżurów: 15:00-16:00 (sprawdź termin)

8 marca
15 marca
22 marca
28 marca
5 kwietnia
12 kwietnia
19 kwietnia
26 kwietnia
10 maja
17 maja
24 maja
7 czerwca
14 czerwca
6 września
13 września
20 września
27 września

dr Anna Reda-Ciszewska
e-mail: a.reda@uksw.edu.pl
tel. 604 538 596
godziny dyżurów: 15:00-16:00 (sprawdź termin)

6 marca
13 marca
27 marca
10 kwietnia
17 kwietnia
8 maja
15 maja
29 maja
5 czerwca
19 czerwca
26 czerwca
3 lipca
10 lipca
17 lipca
4 września
11 września
25 września


EKONOMIA PRZEDSIĘBIORSTWA, KONSULTACJE PUBLICZNE

Paulina Bednarz
e-mail: pbednarz@fairplay.pl
tel. 509 912 353
godziny dyżurów: wtorki 8:00-10:30

Anna Szcześniak
e-mail: aszczesniak@kig.pl
tel: 509 912 351
godziny dyżurów: czwartki 14:00 – 16:30

Ulotka informacyjna


Zobacz jak szkolimy

 


 

Zadaj pytanie

xcckwj